Opinie o naszych usługach

 

"Konkretnie i indywidualne podejście. Od teraz jak internetowy marketing to tylko Pani Aniela i Pan Tomasz z WebSoul. Poprostu fachowcy, śmiało można polecić!"

- Janusz Kotanowicz

"Świetny kontakt, indywidualne podejście to sprawy i klienta, niezwykłe zaangażowanie, polecam firmę Websoul :)"

- Anna Szuprowska

"Po prostu lubię tych ludzi!"

- Monika Wirżajtys

"Sprawnie i profesjonalnie! Znają się na tej robocie. Polecam!"

- Marta Piątkowska

"Krótko ... Gorąco polecam !!!"

- Roman Malinowski

"Doświadczona i bardzo rzetelna agencja. Fachowcy godni polecenia."

- Aleksander Mularski

"Swift and professional manner of work in the everyday business. I strongly recommend Websoul as a reliable partner! Cheers to Tomasz and the team! Keep up the good work and best of luck in your future business endeavors!"

- Hristo Panayotov

"Nie sądziłam, że tak wiele można zdziałać przez socialmedia. Dziekuję Websoul za tak indywidualne i kreatywne podejście, które przełożyło się bezpośrednio na rezultaty, a dzięki długofalowym strategiom mogę być spokojna o moją firmę. Naprawdę polecam!"

- Izabela Kuchta


"Zlecając Websoul zadanie miałem 100% pewność, że wykona to dobrze i na czas - i tak właśnie było, polecam!"

- Bartosz Bilicki


"Firma Websoul znakomicie posługuje się zarówno nowymi technologiami, które mają szczególne znaczenie w marketingu w mediach społecznościowych, jak też biegle opanował kilka języków programowania. Ich aplikacje są ergonomiczne i zaprojektowane z myślą o korzyściach dla użytkowników. Pracownicy firmy Websoul dysponują ogromną wiedzą praktyczną i chętnie dzielą się nią z klientami i współpracownikami. Polecam  Agencję Social Media Websoul. "

- Marek Kłoska fotofree.pl


"Bardzo dobra znajomość technologii webowych, sprawna implementacja nowatorskich i rozbudowanych rozwiązań korzystających z Facebook Open Graph. W zasadzie można powiedzieć, że w słowniku pracowników Websoul nie istnieje pojęcie "nie da się"."

- Piotr Rzebko


"Fachowe i rzetelne podejście do tematu marketingu internetowego, zwłaszcza na Facebooku. Firma godna zaufania i polecenia. "

- Michał Rygielski

"Programiści firmy Websoul to bardzo zdolni programiści, wytrwale dążący do wyznaczonego celu.Współpracę z nimi oceniam wysoko"

- Anna Banicka

"Współpraca z Websoul to pełen profesjonalizm prowadzący do osiągania sukcesów."

- Marcin Kusideł

"Pracownicy Websoul to świetni programiści, którzy potrafią zaproponować i zrealizować swoje, dobre rozwiązanie danego problemu. Skupiają całą swoją uwagę na wyznaczonych celach."

- Krzysztof Lorkowski

"Pracownicy Websoul są programistami posiadającymi bardzo dużą wiedzę w zakresie technologii .net, przy której dużo pracowaliśmy. Potrafią z tej wiedzy czerpać, co było widoczne na spotkaniach roboczych, gdzie szybko potrafili wskazać możliwe drogi realizacji zadania. Posiadają zdolność doskonałej implementacji zleconych zadań oraz proponowania własnych trafnych rozwiązań problemów, pojawiających się podczas pracy nad projektem."

- Zbigniew Grzelczak

"Zleceniobiorca rzetelny i odpowiedzialny. 100% profesjonalizmu – polecam!"

"O decyzji dot. współpracy przeważył bardzo dobry kontakt i ogromna wiedza pracowników firmy Websoul z zakresu programowania i wykorzystania Facebook API. Przygotowana aplikacja w pełni zadowoliła nasze oczekiwania i na pewno będziemy kontynuować współpracę w przyszłości."

"Pracownicy firmy Websoul są profesjonalistami w każdym calu. Wykonali dokładnie to o co zostali poproszoneni w terminie, bez opóźnień. Komunikacja przebiegała bezbłędnie. Jednym słowem - rewelacja."

"I like Websoul service, good communication and fast turn around really good to work with Websoul."

"Bardzo profesjonalnie. Polecam!"

 

Listy referencyjne i podziękowania

 

 

 

 

 

Prowadzenie fanpage - referencje - WUP
Prowadzenie fanpage - referencje - Remikon
Prowadzenie fanpage - referencje - Estella
Prowadzenie fanpage - refencje Adria
Prowadzenie fanpage - referencje 34art.pl
Allegro poleca agencję social media Websoul
Fundacja Peritia dziękuje agencji social media Websoul za przeprowadzone szkolenie

 

 

Dołącz do naszych zadowolonych klientów. Napisz do nas!