Regulamin

Regulamin dotyczy korzystania ze strony internetowej firmy. Korzystając ze strony użytkownik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Użytkownikiem strony jest każda osoba, która odwiedza stronę internetową firmy. Użytkownik ma obowiązek przestrzegać regulamin, podawać poprawne dane podczas kontaktów z firmą oraz nie przeciążać strony.

Uwagi, zapytania i wnioski dotyczące działania serwisu i regulaminu prosimy kierować do administratora pocztą elektroniczną na adres kontakt@websoul.pl

Prawa autorskie

Prawa autorskie serwisu zostały zastrzeżone dla firmy. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że zostało to oznaczone inaczej. Zawartość strony jest wyłączną własnością operatora serwisu, chyba, że wskazano inaczej. Wszelkiego rodzaju używanie danych dostępnych na stronie bez zgody administratora jest naruszeniem Kodeksu Karnego i ustawy o ochronie prawa autorskiego. Jeżeli chcesz wykorzystać usługi albo materiały dostępne w usłudze skontaktuj się z nami. Kopiowanie i powielanie informacji możliwe jest po wyrażeniu wprost zgody przez operatora serwisu.

Zapytania odnośnie treści należy napisać na adres kontakt@websoul.pl.

Polityka prywatności

Jakie informacje zbieramy?

Możemy, albo nie, zbierać informacje jeśli napiszesz do nas za pomocą formularza kontaktowego. Informacje nam przekazane posłużą do realizacji zapytania albo kontaktu z Tobą.

Do czego używamy te informacje?

  • do lepszej odpowiedzi na Twoje zapytanie
  • do poprawy strony internetowej
  • do poprawy obsługi klienta
  • do okresowego wysyłania mejli
  • do skontaktowania się z Tobą

Jak chronimy Twoje informacje?

Dane przechowywane są na komputerze wyposażonym w najnowsze programy antywirusowe i firewall. Baza danych je zawierająca chroniona jest hasłem.

Czy używamy ciasteczek?

Tak. Używamy ciasteczek do stworzenia pozbawionej indywidualnych informacji statystyki Google Analytics odwiedzin strony. W statystykach nie są przechowywane żadne prywatne informacje. Używamy tych informacji, aby usprawniać działanie strony internetowej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek. Jeśli nie wyrażasz na to zgody wyłącz je w przeglądarce internetowej.

Czy udostępniamy dane innym podmiotom?

Nie. Nie udostępniamy statystyk innym podmiotom.

Czy wymienione na stronie linki prowadzą do stron firmy?

Linki zewnętrzne zazwyczaj nie prowadzą do stron firmy. Posiadają one własną politykę prywatności, z którą należy się zapoznać i na którą nie mamy wpływu. W przypadku, gdyby link nie działał, albo nie był poprawny prosimy o kontakt.

Akceptacja

Używając strony zgadzasz się na jej politykę prywatności.

Zmiany w polityce prywatności

W przypadku zmiany polityki prywatności aktualizacje zostaną wprowadzone w tym dokumencie.

Kontakt

W sprawach związanych z polityką prywatności prosimy o kontakt na adres kontakt@websoul.pl