Zależy nam na zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa Twoich danych osobowych. Poniżej znajdziesz informacje na ten temat.

Wysyłając swoje dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia działania tj. kontaktu z Tobą w sprawie przedstawionej usługi/produktu/działania, oraz kontaktów i przesyłania ofert marketingowych. Dane są przetwarzane przez platformę komunikacji, Websoul oraz organizatora działania, którym jest firma, do której należy konto, na którym działanie zostało ogłoszone (firma). Dane mogą być przetwarzane poza granicami UE w zależności od wybranej przez uczestnika metody przekazania danych.

Masz prawo do dostępu, prostowania, usuwania, ograniczania przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, przerwania przetwarzania, oraz usunięcia danych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych może uniemożliwić realizację działania. Dane są przetwarzane przez Websoul i firmę przez okres 12 miesięcy.

We wszystkich sprawach związanych z danymi osobowymi skontaktuj się pod adresem: privacy@websoul.pl. To specjalny adres pod którym uzyskasz dodatkowe informacje i możesz swobodnie zarządzać swoimi danymi.