Jakie usługi oferuje Websoul?

Naszą główną usługą jest promowanie firmy w social media. W związku z tym planujemy reklamy na Facebooku, prowadzimy fanpage, organizujemy konkursy, akcje rozdawania kuponów rabatowych i inne niestandardowe metody promocji. Prowadzimy również blogi, tworzymy kreacje reklamowe i wykonujemy wszystkie techniczne czynności, które są wymagane do realizacji zamierzonych celów marketingowych, a więc: uzupełniamy strony internetowe, modernizujemy je, zajmujemy się pozycjonowaniem, reklamą w Google Adwords itd.

Jak wygląda nawiązanie współpracy z Websoul?

Proponujemy kontakt mejlowy, albo telefoniczny w zależności od preferencji. Możliwe jest też spotkanie osobiste, również w siedzibie klienta. Na podstawie uzyskanych informacji zaczynamy budować plan działania. W trakcie na bieżąco, jeśli zajdzie taka potrzeba, wszystko konsultujemy tak, aby szybko i sprawnie doprowadzić do ustalenia metod realizacji wyznaczonych celów. W razie potrzeby sięgamy po inne źródła informacji, raporty, badania, robimy research, analizę strony internetowej klienta, jego obecności na serwisach społecznościowych i w wyszukiwarkach. Na podstawie wniosków ustalamy metody, które pozwolą osiągnąć oczekiwany sukces i przedstawiamy go klientowi. Razem uzgadniamy szczegóły i dopasowujemy rozwiązania dokładnie do oczekiwań klienta. Dobieramy wtedy narzędzia, które w sposób efektywny pozwolą osiągnąć cele przy jak największym zwrocie z inwestycji. Przedstawiamy kreacje graficzne, oczekiwane rezultaty, harmonogram działań, koszty inwestycji i zwrot. Po zatwierdzeniu działań przystępujemy do ich realizacji, dostarczając klientowi na bieżąco niezbędnych informacji, a na końcu przedstawiając raport, który ocenia skuteczność w osiągnięciu sukcesu.

Nie jestem z Bydgoszczy. Czy mimo to możemy nawiązać współpracę?

Mejle, Skype, komunikatory i telefony powodują, że możemy świadczyć usługi na całą Polskę. W razie potrzeby dojeżdżamy do klienta w każdym zakątku kraju. Chociaż cenimy sobie bardzo kontakty osobiste, to doświadczenie nauczyło nas, że możemy prowadzić marketing dla firm z dosłownie każdego miejsca w kraju z użyciem dostępnych mediów.

Nie wiem czy stać mnie na zaangażowanie agencji social media. Czy nadaję się na waszego klienta?

Jesteśmy najbardziej dumni, gdy obserwujemy, jak nasi klienci, począwszy nawet od najmniejszych inwestycji systematycznie z miesiąca na miesiąc zwiększają swoje dochody. Jako agencja butikowa jesteśmy w stanie zapewnić każdemu klientowi, nawet rozpoczynającemu działalność, promocję, z której przeważnie korzystają największe światowe marki. Zdajemy sobie sprawę, że każda firma ma ograniczony budżet na promocję i musi uzyskać zwrot z inwestycji aby móc poczynić kolejne kroki. Dlatego podejmujemy wszystkie środki, aby zapewnić maksymalne efekty biznesowe przy nawet najmniejszym budżecie, ponieważ wierzymy, że rozwój firm naszych klientów jest naszym wspólnym interesem.

Nie sprzedajemy nic przez internet, czy mimo to możecie nam pomóc?

Jest wiele firm, które z naturalnych przyczyn nie mają potrzeby oferowania swoich produktów czy usług przez Internet. Niemniej tak samo jak sklepy internetowe również, a czasem tym bardziej, sklepy stacjonarne i inne rodzaje firm potrzebują promocji. W dzisiejszych czasach nawet jeśli nie korzysta się z Internetu trzeba w nim być, ponieważ ludzie odkrywają firmy ponownie przez sieć, znajdują w niej opinie, komentarze i oferty, które przyciągają ich do odwiedzenia określonej firmy. Jesteśmy szczególnie zdeterminowani, żeby pomóc w wielu przypadkach wyjątkowym i profesjonalnym firmom niebędącym w Internecie, w promocji ich usług i produktów.

Dotychczasowe wyceny wyszły drogo, czy social media marketing jest w ogóle dla firm takich jak moja?

Jesteśmy agencją butikową, dzięki czemu możemy dbać indywidualnie o każdego klienta. Bliska współpraca i wypracowane technologie powodują, że możemy oferować usługi klientom, których nie stać na współpracę z korporacjami marketingowymi. Mimo to oferujemy usługi, które są na najwyższym poziomie, a nasi klienci i użytkownicy naszych rozwiązań wygrywają w konkursach i rankingach działań marketingowych z firmami z o wiele większym zapleczem. Napisz do nas. Na pewno znajdziemy sposób, aby pomóc Ci w promocji firmy.

Zajmuję się w swojej firmie marketingiem, ale czasem potrzebuję wsparcia. Czy możecie mi pomóc?

Zajmowanie się całościowo marketingiem firmy dla swojej skuteczności wymaga odpowiedniej synchronizacji działań. Obsługa mediów społecznościowych jest szczególnie wymagająca jeśli chodzi o czasochłonność. Dlatego dobrze jest oddelegowywać zadania w tym obszarze nam. Jesteśmy w stanie w pełni skrupulatnie, zgodnie z harmonogramem i Twoją wizją realizować działania w social media. Mamy już doświadczenie w tym zakresie i zdajemy sobie sprawę z wagi wszelkich poczynionych ustaleń dla całościowego planu marketingowego jaki realizujesz, dlatego jesteśmy w stanie skutecznie realizować Twoje plany dynamicznie i w czasie rzeczywistym.

Mam bardzo mało czasu na realizację, czy możecie dostarczyć mi rozwiązanie na wczoraj?

Staramy się dostarczać najwyższej jakości rozwiązania na czas. Dzięki opracowanej przez nas technologii i kulturze pracy jesteśmy w stanie dynamicznie reagować na bieżące potrzeby naszych klientów bo wiemy jak ważne jest wykorzystanie okazji marketingowych. Oznacza to, że możemy uruchomić reklamę, konkurs, czy akcję rozdawania kuponów rabatowych w ekstremalnych przypadkach nawet w ciągu godzin. Wszędzie tam, gdzie kompromis daje klientowi większe korzyści jesteśmy w stanie dopasować się do bieżącej sytuacji. Niemniej gdy projekt wymaga więcej czasu wystarczająco wcześnie informujemy o tym klienta, aby mógł być pewien, że otrzyma kompletne rozwiązanie na konkretną datę.

Nie znam jeszcze Facebooka, czy muszę go poznać, aby skorzystać z waszych usług?

Nie jest to wymagane, ponieważ wszystkie kwestie związane z social media marketingiem można omówić bez wchodzenia w techniczne szczegóły działania tego serwisu. Z drugiej strony posiadanie prywatnego konta na Facebooku pozwala lepiej zrozumieć o czym rozmawiamy. Facebook jest całkiem niepodobny do innych stron internetowych, dlatego na początku trzeba się z nim oswoić. Dlatego możesz spokojnie w wolnym czasie przy kubku gorącej kawy badać to nowe zjawisko, a w międzyczasie już zlecić nam pierwsze działania marketingowe.

W jaki sposób rozliczane są prowadzone działania?

Nasze usługi rozliczane są na podstawie rachunku wystawionego po wykonaniu usługi. Jest on wystawiony zgodnie z umową, którą podpiszemy na początku. Stosujemy prosty, przejrzysty model rozliczeń, który jest przejrzysty i daje się łatwo uwzględnić w innych inwestycjach firmy. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie ustalić również inne sposoby rozliczeń stosownie do potrzeb i wymagań.

Jak szybko odpowiadacie na mejle?

W trakcie działań odpowiadamy na bieżąco, w ciągu minut, albo godzin. Gdy występuje taka potrzeba dzwonimy i zachęcamy klientów do dzwonienia o każdej porze dnia.

Czy możecie zdobyć dla mnie X lajków?

Oczywiście, że możemy. Potrzeba uzyskania określonej ilości lajków przeważnie mówi o tym, że jest pewna niezrealizowana do tej pory potrzeba marketingowa firmy. Odkrywamy ją i realizujemy, bo taka jest nasza misja.

Dlaczego lepiej oddelegować wam marketing społecznościowy niż zająć się nim samemu?

Z tych samych względów dlaczego my chcielibyśmy skorzystać z Twoich usług lub produktów. Każdy z nas jest w czymś świetny, my jesteśmy świetni w marketingu społecznościowym.

Nie mam czasu prowadzić bloga / fanpage'a, czy jesteście w stanie mi pomóc?

Owszem. Możemy wyręczyć Cię w tym zadaniu i zgodnie z ustaleniami poprowadzimy ciekawego bloga albo fanpage'a, który będzie tętnił życiem i przyciągał zainteresowanych Twoimi usługami i produktami.

Często tracę kontakt do stałych klientów, czy da się coś z tym zrobić?

Social media marketing jest świetnym rozwiązaniem tego problemu. Dzisiaj jak nigdy indziej istnieje potrzeba utrzymania kontaktu ze stałymi klientami i zachęcania ich do ponownego skorzystania z usług sprawdzonego sprzedawcy i usługodawcy. Nasze działania nastawione są na budowanie długotrwałej relacji ze stałymi klientami, utrzymywanie wysokiej świadomości marki i budowanie zaufania, które są potrzebne, aby Twój klient ponownie wrócił skorzystać z Twoich świetnych usług.

Masz więcej pytań?

Jesteś gotów iść z duchem czasu?

Napisz do nas albo zadzwoń!