Zakończył się konkurs Fundacji alter eco i organizacji Viva na Facebooku, do którego aplikację bezpłatnie przygotowała agencja Websoul.
Fundacja alter eco i organizacja Viva przygotowała konkurs pt. "Zadedykuj psu budę na jesienną szarugę". Celem konkursu było oddanie do użytku bezdomnym psom w schronisku w Korabiewicach nowych bud i zainteresowanie Internautów problemami i potrzebami zwierząt ze schronisk. Budy ufundowała firma Leroy Merlin.

Zadaniem konkursowym było wymyślenie sentencji, która ma znaleźć się na budzie. Agencja Websoul wsparła akcję przygotowując bezpłatnie aplikację konkursową. Wykorzystanie nowego silnika konkursowego Websoul Contest pozwoliło osiągnąć duży stopień zaangażowania i popularności konkursu promującego pomoc zwierzętom.

Do konkursu zgłoszono 40 prac, na które oddano łącznie ponad 100 głosów. Zintegrowane funkcje społecznościowe spowodowały, że informację o konkursie zobaczyło ponad 1500 osób. Ufundowane budy trafiły do schroniska, natomiast autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody specjalne w postaci urządzeń iPod Shuffle.