Websoul istnieje w branży od 2011 roku. Tworzymy strategie obecności firm w Internecie, optymalizujemy w czasie rzeczywistym kampanie reklamowe, zwiększamy świadomość marki i prowadzimy skuteczne akcje promocyjne. Prowadzimy fanpage, kampanie na Facebooku i w Google Adwords i tworzymy strony i sklepy internetowe.

Account Manager

to jedna z kluczowych ról w naszej firmie. Jest wizytówką i twarzą Websoul, ponieważ odpowiada na zapytania ofertowe i przedstawia klientom usługi naszej firmy. Dzięki Account Managerowi nasi klienci otrzymują rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

KOGO SZUKAMY?

  • Komunikatywnej osoby, której łatwo przychodzi budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z klientami
  • Zmotywowanej do realizacji zadań
  • Potrafiącej planować czas pracy, skoncentrować uwagę i energię na działaniach, które przynoszą odpowiedni efekt
  • Odpowiedzialnej, systematycznej, terminowej

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

  • odpowiadanie na maile klientów
  • poznawanie potrzeb klientów
  • dobieranie usług do potrzeb klienta
  • przygotowywanie i wysyłanie ofert
  • śledzenie portali ogłoszeniowych

CO OFERUJEMY:

  • zarobki 2 000 - 5 000 zł netto
  • umowę o pracę
  • stałe godziny pracy 8.00 - 16.00
  • biuro w wygodnej komunikacyjnie lokalizacji

PERSPEKTYWY Z NAMI:

  • interesująca praca z ciekawymi ludźmi
  • ciągła możliwość rozwoju i doskonalenia warsztatu kompetencji miękkich
  • zdobywanie doświadczenia w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientem

PROCES REKRUTACJI:

  • Wyślij swoje CV
  • Po pozytywnej weryfikacji skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych w celu umówienia się na rozmowę
  • Po 3 dniach damy Ci znać o naszej decyzji i dalszych krokach

Wyślij nam swoje CV na email:kontakt@websoul.pl lub po prostu zadzwoń pod numer: 664 779 129.

Trener

dba o szkolenie pracowników firm, którzy chcą wzmocnić swoje kompetencje w social media i reklamie.

Miejsce pracy: Polska

  • Komunikatywnej osoby, która lubi prowadzić szkolenia
  • Zna się na reklamie internetowej i prowadzeniu fanpage'y

  • prowadzenie szkoleń

  • zarobki od 1 000 - 4 000 zł netto / szkolenie
  • umowę zlecenie
  • dobre warunki prowadzenia szkoleń i dojazdu

  • zdobywanie doświadczenia w prowadzeniu szkoleń

Wyślij nam swoje CV na email:kontakt@websoul.pl lub po prostu zadzwoń pod numer: 664 779 129.