Istotną rolę w poprawie naszych warunków życia mają niezliczone organizacje pozarządowe wspierające nasze społeczeństwo m.in. osoby starsze, ubogie, młodzież z trudnościami, promujące ekologię, zdrowy styl życia, dbające o ochronę praw zwierząt.

Poznając coraz lepiej media społecznościowe obserwujemy jak wpływają one na poprawę świadomości społecznej i wzrostu troski wokół spraw otaczających nas wszystkich. Social media łączą ludzi, pozwalają łatwiej dotrzeć z informacją do adresatów, organizować akcje i promować misję.

W Websoul wierzymy, że jako firma jesteśmy nie tylko działać na rzecz naszych klientów, ale zrobić trochę więcej. Dlatego zawsze chętnie angażujemy się we wszystkie działania mające na celu wsparcie organizacji pozarządowych. Ponieważ wiemy jak działają media internetowe pomagamy organizacjom pozarządowym wykorzystać je w ich misji.

Co robiliśmy ostatnio

27.03.2014, Poznań, Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu, Prelekcja "Profesjonalne zastosowanie social media w III sektorze" (więcej)

16.01.2014, Gdańsk, Forum Odpowiedzialnej Przedsiębiorczości, Prelekcja "Social media w promocji i CSR małych i średnich firm" (więcej)

12.08.2013, Polska, Websoul, Konkurs i cykl porad "Najlepszy fanpage organizacji pozarządowej" (więcej)

10.08.2013, Polska, Fundacja Alter Eko, Konkurs "Zadedykuj psu budę na jesienną szarugę" (więcej)

25.06.2013, Poznań, Centrum NGO, Prelekcja "Darmowa promocja początkującej organizacji pozarządowej w social media i na Facebooku" (więcej)

24.04.2013, Poznań, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, Fundacja Peritia, I Konferencja Social Media dla NGO, "Jak ożywić Facebook i zwiększyć zaangażowanie internautów" (więcej)

Programy społecznej odpowiedzialności wdrażane przez Websoul

Szkolenia social media dla organizacji pozarządowych

  • Wsparcie organizacji pozarządowych w wykorzystywaniu social media do promocji ich misji

Konkursy na najlepszy fanpage organizacji pozarządowej

  • Konkursy pomagające organizacjom pozarządowym w faktycznym korzystaniu z social media
  • Cykl porad i dyskusji na temat wykorzystania Internetu do promocji organizacji pozarządowych, zdobywania funduszy i wolontariuszy

Konferencje dla organizacji pozarządowej

  • Promowanie social media jako miejsca, gdzie organizacje pozarządowe mogą nawiązać kontakty z wolontariuszami i sponsorami

Chcemy lepiej dopasować nasze działania do potrzeb społecznych. W związku z tym prosimy o wypełnienie krótkiej, 3 minutowej ankiety, która pozwoli nam na lepszy wybór kierunków działalności pro-społecznej.

Podziękowanie za poprowadzenie panelu dla NGO od Peritia / Websoul