Agencja Social Media pod Poznaniem!
Poznań to piękne miasto położone nad Wartą ze wspaniale zachowaną starówką. Łączące w sobie piękno historii, którą zaczął jako jedna ze stolic Polski z nowoczesnością. Nieustannie przyciąga do siebie ludzi młodych licznymi uczelniami kształcącymi na najwyższym poziomie i przyjazną polityką wobec innowacyjnych firm oraz licznymi imprezami kulturalnymi i gospodarczymi, w tym Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Po Warszawie jest to drugi biegun przedsiębiorczości w Polsce. Jest miejscem spotkań branżowych dla małych i średnich firm oraz lokalizacją dla gigantów takich firm jak Żabka, Piotr i Paweł czy Nivea. Poznań jest miejscem, gdzie można miło spędzić czas, gdzie można znaleźć wszystko to, czego człowiek szuka w większym mieście. Z drugiej strony Poznań daje mnóstwo możliwości wypoczynku, rekreacji i uprawiania sportu. Przez co jest idealny zarówno do pracy jak i życia prywatnego. Dlatego zawsze bardzo chętnie prywatnie jak i jako agencja social media odwiedzamy to miasto. Cieszymy się też z każdej okazji współpracy z firmami z Poznania.

Agencja Social Media Websoul i Poznań - to się łączy. Mamy doświadczenie w realizacji usług dla klientów z Poznania (zobacz naszą realizację dla sieci restauracji Estella). Wspieramy również Poznańskie środowisko organizacji pozarządowych (FundraisingCentrum NGOPeritia ).

Jeśli szukasz agencji social media, która zna Poznań napisz do nas albo zadzwoń. Wykonujemy wdrożenia efektywnie, w przystępnych cenach i mamy elastyczne warunki płatności!