Websoul partnerem Google

Tomasz Smykowski
03.12.2015
Agencja Social Media Websoul CEO - F

Dzisiaj uzyskaliśmy status partnera Google. W efekcie nasi klienci będą mieli możliwość korzystania z atrakcyjnych promocji na reklamę Adwords w wyszukiwarce, display, mobilnej i wideo.

Google pozwala uzyskać dwa poziomy certyfikacji. Jeden to poziom osobisty. Są to certyfikaty, które uzyskuje się po zdaniu odpowiednich egzaminów. Egzaminy można zdawać z reklamy Adwords w wyszukiwarce, w sieci reklamowej Google Display Network, reklamy wideo, reklamy w Zakupach Google, reklamy mobilnej a także Google Analytics.

Partner Google

Partner Google

Drugi poziom to uzyskanie statusu partnera Google. Aby zostać partnerem Google należy spełnić szereg wymagających kryteriów. Trzeba przede wszystkim zdać odpowiednie egzaminy oraz ponownie do nich przystępować co jakiś czas w celu odnowienia certyfikatów. Posiadanie tych certyfikatów świadczy o wiedzy w zakresie promocji z użyciem dosyć zaawansowanych możliwości jakie daje Google Adwords. Drugi wymóg to odpowiedni staż w prowadzeniu kampanii. Trzeci wymóg dotyczy wysokości budżetu, którym zarządza się dla swoich klientów. Ostatni to korzystanie z najlepszych praktyk na obsługiwanych kontach.

Proces nabywania certyfikatu może więc być długotrwały i powoduje, że tylko firma, która już ma doświadczenie w prowadzeniu kampanii na dużych budżetach i poświadczone kwalifikacje może uzyskać ten status.

Websoul z dniem dzisiejszym spełniło wszystkie podane kryteria i jest już oficjalnie partnerem Google.

To, że Websoul jest partnerem Google ma duże znaczenie dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Dzięki temu będziemy mogli oferować klientom oferty promocyjne na reklamę w Google, w sieci display, mobilną i wideo. Reklamy tego typu są świetnym uzupełnieniem dla naszej sztandarowej oferty usług social media marketingu i reklamy w social media.


Tomasz Smykowski
Tomasz Smykowski - fascynuję się social media od dawna. W 2007 roku porzuciłem pracę programisty i redaktora, by zająć się social media marketingiem zawodowo. Jeśli interesujesz się marketingiem, to pewnie będziesz stałym czytelnikiem.

Google AdwordsDarmowe treści od Websoul
Chcesz dostawać za darmo artykuły, case'y, raporty i promocje od Websoul? Zapisz się na nasz newsletter:

Masz pytanie?
Zadzwoń teraz:
523 070 660
Od poniedziałku do piątku: 8-16

Albo napisz: kontakt@websoul.pl

Przewiń do góry


Inline
Inline