Konkurs na najlepszy fanpage organizacji pozarządowej (NGO)

Tomasz Smykowski
30.04.2013
Agencja Social Media Websoul CEO - F

Wybieramy najlepszy fanpage organizacji pozarządowej. Zgłoś udział, otrzymuj przez dwa miesiące bezpłatne porady i wygraj cenne nagrody!

Podczas konferencji Social media w służbie organizacji pozarządowych ogłosiliśmy konkurs na najlepszy fanpage organizacji pozarządowej. Konkurs rozpoczyna się oficjalnie dzisiaj 30 kwietnia i będzie trwał dwa miesiące, przez maj i czerwiec. Zakończenie konkursu nastąpi 30 czerwca. Strony społecznościowe organizacji NGO można zgłaszać do konkursu w trakcie jego trwania na adres kontakt@websoul.pl podając swoje imię i nazwisko, dzisiejszą sytuację organizacji na Facebooku oraz prowadzony przez siebie fanpage organizacji pozarządowej na Facebooku.

Konkurs jest przeznaczony zarówno dla osób, które uczestniczyły w konferencji jak i nie. Jego zadaniem jest pomóc osobom zarządzającym fanpage’om w wypracowaniu najlepszych metod na ich prowadzenie. Pierwotnie jako dodatkowe wsparcie uczestników planowaliśmy cotygodniowe wpisy z poradami na blogu. Jednak to by było za mało. Dlatego począwszy od wczorajszego dnia na naszym fanpage’u będziemy codziennie umieszczać po jedną inspirującą, motywującą i praktyczną poradę dotyczącą prowadzenia konta społecznościowego dla NGO. Polub nasz fanpage, aby otrzymywać codziennie przez dwa miesiące bezpłatne porady!

W maju porady będą miały charakter bardziej ogólny i pomocny w przygotowaniu podstaw prowadzenia konta społecznościowego, a w czerwcu znajdą się już bardziej praktyczne porady ukierunkowane całkowicie na działania organizacji pozarządowych.

Oficjalne ogłoszenie konkursu w mediach nastąpi wkrótce. Natomiast już dzisiaj można zgłaszać fanpage. Do wygrania, poza oczywiście prężnie działającą stroną społecznościową i korzyściami płynącymi z social media będzie kilka nagród rzeczowych w postaci książek o marketingu:

  • Plemiona 2.0
  • Inbound Marketing
  • E-wangeliści
  • Marketing wirusowy w Internecie
  • E-przyjaciele

Wyłanianie zwycięzców nastąpi po zakończeniu konkursu. Pod uwagę będzie brane stosowanie się do porad, które przedstawiliśmy, systematyczność w prowadzeniu fanpage’a i osiągane praktyczne efekty. W ten sposób wyłonimy w pierwszej połowie czerwca najlepsze fanpage organizacji pozarządowych.

Zachęcamy do zgłaszania swoich fanpage’y na adres kontakt@websoul.pl podając imię, nazwisko, opis jak wygląda dzisiaj sytuacja na fanpage’u, co byście chcieli osiągnąć / zmienić oraz podając adres fanpage’a.

Zapraszam do zgłaszania fanpage’y.


Tomasz Smykowski
Tomasz Smykowski - fascynuję się social media od dawna. W 2007 roku porzuciłem pracę programisty i redaktora, by zająć się social media marketingiem zawodowo. Jeśli interesujesz się marketingiem, to pewnie będziesz stałym czytelnikiem.

Agencja social mediaDarmowe treści od Websoul
Chcesz dostawać za darmo artykuły, case'y, raporty i promocje od Websoul? Zapisz się na nasz newsletter:

Masz pytanie?
Zadzwoń teraz:
523 070 660
Od poniedziałku do piątku: 8-16

Albo napisz: kontakt@websoul.pl

Przewiń do góry


Inline
Inline