Kalendarz Social Media 2019 – Pobierz i Wydrukuj Za Darmo

Tomasz Smykowski
01.12.2018
Agencja Social Media Websoul CEO - F

2019 rok zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie Kalendarz Social Media na 2019 rok. Do pobrania i wydruku całkowicie za darmo.

kalendarz-social-media-2019

kalendarz-social-media-2019

Kalendarz Social Media 2019 to kilkaset świąt, wydarzeń i dni nietypowych, które będą miały miejsce w 2019 roku. Kalendarz jest bogato zdobiony. Każdy miesiąc ilustrowany jest piękną social-mediową grafiką. To doskonały kalendarz dla każdego, kto zajmuje się marketingiem, a w szczególności marketingiem społecznościowym. Pozwala zorientować się jakie są zbliżające się okazje do przeprowadzenia real time marketingowych akcji marketingowych. Wzbogacenie treści social media powoduje, że są bardziej atrakcyjne, gdy są związane z aktualnymi wydarzeniami.

kalendarz social media 2019

kalendarz social media 2019

Kalendarz Social Media 2019

W kalendarzu można też zanotować własne, specyficzne dla branży wydarzenia jak targi, dni szkoleń czy inne okoliczności. Dzięki czemu nigdy o nich nie zapomnimy. To świetny materiał do umieszczenia na ścianie, bądź tablicy korkowej, ponieważ wygląda wspaniale ozdobnie i pomaga w codziennej pracy.

Oprócz tego możesz teraz dopisać się do listy zamówień na wydruk i dostawę kalendarza w A4 i A3. Jest to wspaniały materiał do firmy, a także prezent.

Kalendarz możesz:

  • pobrać w formacie PDF,
  • wydrukować bezpośrednio z przeglądarki

Link do kalendarza:

Kalendarz Social Media 2019

Nie zapomnij też skorzystać z przycisków w nagłówku strony kalendarza i udostępnić go na Facebooku i LinkedIn, tak by inni też mogli skorzystać z tego wspaniałego, bezpłatnego materiału!


Tomasz Smykowski
Tomasz Smykowski - fascynuję się social media od dawna. W 2007 roku porzuciłem pracę programisty i redaktora, by zająć się social media marketingiem zawodowo. Jeśli interesujesz się marketingiem, to pewnie będziesz stałym czytelnikiem.

Social mediaDarmowe treści od Websoul
Chcesz dostawać za darmo artykuły, case'y, raporty i promocje od Websoul? Zapisz się na nasz newsletter:

Masz pytanie?
Zadzwoń teraz:
523 070 660
Od poniedziałku do piątku: 8-16

Albo napisz: kontakt@websoul.pl

Przewiń do góry


Inline
Inline