5 sposobów na to, aby mieć więcej energii rano

Tomasz Smykowski
28.02.2019
Agencja Social Media Websoul CEO - F

Jak mieć więcej energii? Poniżej przygotowaliśmy kilka pomysłów, które mogą pomóc w walce o pozytywną energię każdego dnia! Zapraszamy!

5 sposobów na to, aby mieć więcej energii rano

Poranki bywają ciężkie, ale można je oswoić.

Oto, 5 sposobów na więcej energii każdego ranka:

  1. Zimny prysznic – daje gigantyczny zastrzyk energii. Orzeźwia ciało i umysł, pozwala na to by przebojem wejść w nowy dzień.
  2. Kofeina – jest zawarta w kawie i napojach energetycznych. Kawę można bez obaw pić rano i cieszyć się dodatkową porcją energii.
  3. Śniadanie bogate w białko – białko pomaga dobrze funkcjonować całemu organizmowi. Przy okazji, duża dawka białka pozwoli na to, by uniknąć podjadania w ciągu dnia.
  4. Sport – aktywność rodzi aktywność. Jeżeli, więc dużo się ruszasz to masz więcej energii. Regularny ruch ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i z czasem może zaprocentować dodatkową energią do działania.
  5. Nie wyleguj się – Kiedy dzwoni budzik to trzeba wstać. Po prostu. Leżenie w łóżku i przedłużanie momentu przed podniesieniem się jest sporym błędem. Im dłużej się wylegujesz, tym trudniej jest zebrać w sobie wystarczającą motywację. Jeżeli, wstaniesz szybko – to automatycznie masz więcej energii.

Jeśli chcesz, aby Twój dzień zaczynał się bez zmartwień dotyczących Twojego firmowego profilu na Facebooku – napisz do nas na kontakt@websoul.pl


Tomasz Smykowski
Tomasz Smykowski - fascynuję się social media od dawna. W 2007 roku porzuciłem pracę programisty i redaktora, by zająć się social media marketingiem zawodowo. Jeśli interesujesz się marketingiem, to pewnie będziesz stałym czytelnikiem.

Case study LifestyleDarmowe treści od Websoul
Chcesz dostawać za darmo artykuły, case'y, raporty i promocje od Websoul? Zapisz się na nasz newsletter:

Masz pytanie?
Zadzwoń teraz:
523 070 660
Od poniedziałku do piątku: 8-16

Albo napisz: kontakt@websoul.pl

Przewiń do góry


Inline
Inline