Styczeń, 2013


Czy reklama na Facebooku jest płatna?

28 stycznia 2013

Czy firma za promocję na Facebooku musi płacić czy też nie? Posiadanie konta na Facebooku jest darmowe? A co z reklamami? Czy one również są darmowe? Dowiedz się z tego artykułu!

Czytaj dalej »

Koszt reklamy na Facebooku

24 stycznia 2013

Jakie są koszty reklamy na Facebooku? Jak dopilnować, aby budżet reklamowy został optymalnie wykorzystany, a wydatki nie przekroczyły planowanego limitu zaplanowanego przez firmę? Dowiedz się z tego artykułu!

Czytaj dalej »

8 rad na prowadzenie fan page ‚a firmy na Facebooku w 2013 roku

16 stycznia 2013

Jakich tendencji wśród internautów możemy spodziewać się w 2013 i jak się do nich przygotować gdy zajmuje nas prowadzenie fan page ‚a na Facebooku? Dowiedz się teraz z tej wyjątkowej analizy!

Czytaj dalej »

Jak docierać do klienta z kuponami rabatowymi? Poznaj 9 metod!

11 stycznia 2013

Ten wpis jest wyjątkowy. Czy masz sklep albo punkt usługowy? Chcesz wypromować kupony rabatowe i zdobyć klientów? Zobacz jak to zrobić.

Czytaj dalej »

W którym miejscu wyświetlają się reklamy na FB?

8 stycznia 2013

Zobacz gdzie na Facebook odnaleźć można reklamy uruchomione w ramach Twojej kampanii reklamowej.

Czytaj dalej »

Restauracja na Facebooku – 7-punktowy poradnik menadżera

6 stycznia 2013

Niedawno na blogu pojawiły się trzy części poruszające błędy popełniane przez restauracje obecne w sieci (część 1, część 2, część 3). Dzisiaj zamiast koncentrować się na błędach skupimy się na skutecznych metodach jakie może stosować w swoim marketingu Facebookowym restauracja. Zachęcam do lektury.

Czytaj dalej »