Przyjmowanie zgłoszeń konkursowych zostało zakończone 2018-12-24. Dziękujemy.

Zgłoszone prace


 

Sławomir:

Najciekawsze miejsce do zabawy to takie, które rozwija wyobraźni dziecka pokłady, to miejsce przy kolorowej choince z pięknymi ozdobami, przy ciepłym kominku z rówieśnikami, a kolorowe zabawki, farby i plastelina to wspaniałe zabawy których nigdy się nie zapomina, dzieci się fajnie bawią, do zabawy dorosłych zapraszają bo przy świątecznej choince i kominku najciekawsze miejsce do wspólnej zabawy mają.

Udostępnij

 

Przemysław:

Najciekawsze miejsce do zabawy to podwórko przed domem, gdzie wszystkie zabawy są dozwolone- w piłkę granie, na skakance skakanie, jak również w basenie pływanie i na huśtawce bujanie.

Udostępnij

 

Magdalena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to swój własny kąt w DOMU. Gdzie wszystkie zabawki dla dzieci są radością.

Udostępnij

 

Michał:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Bajkowo zabawkowy raj. Przed Świetami szaleństwo zakupowe ogarneło cały kraj. A w Hurtowni AWZ, znajdziemy zabawki NAJ, więc wybieraj i dzieciom daj.

Udostępnij

 

Kajetan:

Najciekawsze miejsce do zabawy to kazde miejsce w ktorym sie znajdujemy.Wszystko zalezy od naszej Wyobrazni:)

Udostępnij

 

Agata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to POŚWIĄTECZNY POKÓJ DZIECI PEŁEN ZABAWEK OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Z KTÓREGO NIE WYCHODZIŁ BY NAJCHETNIEJ TATUŚ BAWIĄCY SIE KOLEJKĄ O KTÓREJ KIEDYŚ MÓGŁ TYLKO POMARZYĆ

Udostępnij

 

Anna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to energylandia w Zatorze ponieważ są tam atrakcje dla dużych i małych takie jak rollercoaster, park wodny, bajkolandia itp.

Udostępnij

 

Ewa:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy To takie w którym zapomina się codzienne sprawy Najlepiej bajkoland gdzie na nic nie ma czasu Jest mnóstwo wrzawy i hałasu Każde dziecko tam się wyszumi i wyszaleje Z pewnością także siódme poty wyleje Bo szczęśliwe dziecko to dla rodziców bardzo ważna sprawa A dla dzieciaków zawsze się liczy dobra zabawa Lecz jeśli dziecko ma gorsze dni i nie chce wyjść z domu Można w urządzić salon zabaw po kryjomu Zaprosić malucha do wspólnej zabawy A w mig znikną wszystkie troski i nie będzie sprawy

Udostępnij

 

Nikola:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to kabina prysznicowa synek uwielbia tam spędzać czas.

Udostępnij

 

Damian :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Miejsce między stołem, a kanapą, które może przekształcić się w prywatną bazę, domek dla misiów, pracownie malarską, Tor wyścigowy, a chwilę później to samo miejsce może być rwącym potokiem, lub gorącą lawą..

Udostępnij

 

Małgorzata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Dom dziadków, gdzie brzuszek przy zabawie zawsze pełny i na podłodze bezkarnie znajdzie się miejsce dla każdej zabawki.

Udostępnij

 

Maciej:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Choć beztroskie dzieciństwo mam już niestety za sobą, to z przyjemnością wspominam chwile kiedy byłem piratem, a najlepszym na świecie okrętem była stara wanna na babcinym podwórku. Tuż po obiedzie, którego niepowtarzalny smak pamiętam do dziś, byliśmy żołnierzami. Bazę założyliśmy w przepełnionej magicznie pachnącym sianem stodole. Zaopatrzeni w broń z patyków przepadaliśmy w bezkresie siana i czyhaliśmy na wrogów. To chyba jedyna na świecie bitwa, której ofiarą padł jakiś snopek, no może czasem niefortunna akcja zakończyła się siniakiem. Prawdziwym wyzwaniem były szpiegowsko- rozpoznawcze akcje o kryptonimie "strych".Nie wolno nam było się tam krzątać. A to przecież miejsce pełne magii, tajemnicze i budzące grozę, a co za tym idzie dziecięcą, nigdy niezaspokojoną ciekawość. Najlepszymi miejscami zabaw są te, które tworzą wspomnienia i przyjaźnie na całe życie. Pełne zapachów, przedmiotów, których jako dzieci nie byliśmy w stanie nazwać i wartościowych dorosłych, odpowiedzialnych za nasze dorosłe życie. A my, na pięknych wspomnieniach mamy przyjemność i obowiązek tworzyć najlepsze miejsca naszym dzieciom z równie dziecięcą radością.

Udostępnij

 

Bogumiła :

Najciekawsze miejsce do zabawy to ... to tam gdzie slychac dziecieca radosc, nie ważne gdzie wazne ze razem

Udostępnij

 

Magdalena :

Najciekawsze miejsce do zabawy to ... dom bo w nim zawsze znajdzie sie mnóstwo miejsc i kryjowek do wspolnej zabawy

Udostępnij

 

Tomasz:

Najciekawsze miejsce do zabawy to miejsce przepełnione " matematyką " ponieważ: DODAJE dziecięcej pewności siebie, ODEJMUJE dziecięcy stres i zmęczenie, POTĘGUJE dziecięce chwile wolności, MNOŻY dziecięce spotkania, DZELIE dziecięcą radość i kłopoty a to wszystko z NAMI rodzicami :-:)

Udostępnij

 

Katarzyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to miejsce w którym rodzi się ucieczka od codzienności, miejsce, które jest źródłem siły, energii i bezcennej radości, miejsce, w którym łączą się pokolenia i spełnia wszystkie najskrytsze dziecięce marzenia.

Udostępnij

 

Dorotea:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Brzeg morza gdzie można popuścić wodze fantazji i zbudować wszystko co się chce.

Udostępnij

 

Maria:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to ogród lub własne podwórko, gdzie można się wspaniale bawić z rodzeństwem lub kolegami. Dziecięca wyobraźnia nie ma granic i potrafi miejsce zabaw zmienić w coś wspaniałego, czego nie zawsze dorośli mogą ogarnąć. Drogie zabawki nie zawsze są potrzebne.

Udostępnij

 

Elzbieta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój zabaw z rodzeństwem

Udostępnij

 

Sylwia:

Najciekawsze miejsce do zabawy to ogród bo dziecięca wyobraźnia nie zna granic i każde miejsce które dla nas dorosłych wydaje się zwykłe one potrafią zmienić w wielką fortece czy też pojazd kosmiczny. Ogród daje nieskończenie wiele możliwości na zabawę można rozbić obóz, czy też zrobić tor przeszkód . Dla naszej rodziny ogród jest właśnie najciekawszym miejscem na wspólne zabawy .

Udostępnij

 

Magdalena :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to nasz dom w którym razem z dziećmi budujemy sobie fortece z kocy i krzesełek w której gramy w gry zajadamy popcorn i śpimy cała noc udając że jesteśmy na biwaku.

Udostępnij

 

Patrycja:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Domek na drzewie

Udostępnij

 

Malwina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to przydomowy ogródek z mini placem zabaw i trampoliną gdzie można świetnie się bawić a przy okazji wdychać jak najwięcej świeżego powietrza a latem dodatkowo pluskać się w basenie.

Udostępnij

 

IWONA:

Najciekawsze miejsce do zabawy to NAJCIEKAWSZE MIEJSCE DO ZABAWY TO BASEN PODWÓRKO DOMEK NA DRZEWIE I WESOŁE MIASTECZKO

Udostępnij

 

Marlena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to nasz salon, bo w nim najwyżej leci podrzucony balon, Znajdziemy w nim zabawek bez liku , Nawet piłki poukładane w koszyku, Pod choinką tor samochodowy rozciągnięty , I nasz syn od razu jest uśmiechnięty , Z klocków zamek ułożony , Robot bebo w kącie położony , A na narożniku ... zygzak McQueen zaparkowany na narysowanym na kartce chodniku . To jest najlepszy salon na świecie , Bo zawsze w rodzinnym gronie nas w nim znajdziecie :)

Udostępnij

 

Edyta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to każdy plac zabaw, każdy pokój dziecka w którym moje dziecko może się bawić razem ze swoimi przyjaciółmi

Udostępnij

 

Marcin:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To takie którego rodzice by nie wymyślili

Udostępnij

 

Marta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Kuchnia ☺️

Udostępnij

 

Justyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój gdzie jest pełno zabawek i szafy które mama otworzy

Udostępnij

 

Anna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to basen miejski i własne podwórko ;)

Udostępnij

 

Dorota:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to...Uważam, że najciekawszym miejscem do zabawy jest takie, w którym możemy się spotkać wspólnie z rodziną, dziećmi i naszymi ukochanymi osobami.Nawet dom i wspólna zabawa np. w grę planszową jest bardzo ważne. W dzisiejszych czasach gdy pochłania nas praca i elektronika ,ważna jest każda chwila spędzona z bliskimi.

Udostępnij

 

Aleksandra:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój Lidki i Szymonka jest ogromny jak biedronka,są tam lalki no i misie,które bawią słodkie pysie. Jest zabawa na całego możesz pozazdrościć nam kolego.

Udostępnij

 

Aleksandra :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój Jasia, z zabawkami z Hurtowni AWZ pokój zmienia się w wielki plac budowy dzięki klockom, sklep, restauracje, warsztat a także tor wyścigowy. Pokój dziecięcy dzięki zabawkom staje się wymarzonym miejscem do calodziennych zabaw.

Udostępnij

 

Sandra:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To park rozrywki w którym można spędzić czas z całą rodziną , również mozna się dobrze bawić w swoim rodzinnym domu z całą rodziną

Udostępnij

 

Iwona:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Plac zabaw ,łąka,park.Wszędzie tam gdzie dziecko rozwija swoją wyobraźnię

Udostępnij

 

Anna :

Najciekawsze miejsce do zabawy to TEREN DZIAŁKI GDZIE MOŻNA KOPAĆ PIŁKĘ , W LECIE KĄPAĆ SIĘ W BASENIE WIECZOREM ZASYPIAĆ W ROZSTAWIONYM NAMIOCIE A PRZY TYM MOŻNA PODJADAĆ OWOCE Z DRZEW

Udostępnij

 

Angelika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Namiot zrobiony z kilku krzesełek szczotki do zamiatania na środku i kilku kocy, do którego dorośli nie mają wstępu.

Udostępnij

 

Andrzej:

Najciekawsze miejsce do zabawy to takie gdzie wszystko i wszystkich widzę. Bo nie lubię być nigdy sama.

Udostępnij

 

Natalia:

Najciekawsze miejsce do zabawy to narazie łóżeczko w którym jest dużo zabawek i pluszaków, karuzela oraz mata pobudzająca wyobraźnię.

Udostępnij

 

Anna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to kuchnia,w której znajdują się szafki,różne ciekawe sprzęty,przyprawy i produkty które można powąchać,smakować i wysypać.Dzieci i kuchnia nie do poznania.

Udostępnij

 

Milena :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Każde miejsce, które dziecko samo stworzy, by świetnie się bawić

Udostępnij

 

Agnieszka:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Mój pokoik gdzie jest mnóstwo zabawek gdzie mogę bawić się z rodzicami.

Udostępnij

 

Kamila :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabaw to Rodzinny dom, w którym jest ogrom miłości i radości. Radość dzieci to najważniejsza rzecz dla rodziców a u nas w domu ogromną radość dla dzieci sprawiają zabawki firmy Playmobil są to zabawki które tworzą wyobraźnie a tym samym sprawiają dzieciom wiele radości.

Udostępnij

 

Klaudia:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Kuchnia, która rozwija zmysły-smaku, węchu, dotyku; jest miejscem, w którym znajduje się wiele sprzętów i szafek, które kryją mnóstwo skarbów i zachęcają dzieci do odkrywania czegoś nowego niż tradycyjne zabawki.

Udostępnij

 

Marta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to pełna słońca altana w ogrodzie babci.

Udostępnij

 

Oliwia:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Hurtownia Zabawek AWZ - dzięki której, każde miejsce na ziemi, zamieni się w bajkową krainę.

Udostępnij

 

Martyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to dom pełen miłości

Udostępnij

 

Agnieszka:

Najciekawsze miejsce do zabawy to tam gdzie wszyscy razem są uśmiechnięci

Udostępnij

 

EDYTA:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Każde miejsce w którym dziecko stworzy swój świat do zabawy z dużą ilością zabawek , które pozwalają uruchomić wyobraźnię każdego dziecka :).

Udostępnij

 

Klaudia :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Jest to, gdzie zabawek sto. Mata na środku pokoju, W Szaro - biało - czarne wzory. Kontrastowe to kolory. Na niej jest zabawek sto. Wszystkie z AWZ tam są. Mata z puzzli jest ułożona, Ze dwa metry ma szalona. Bobasowy raj. Jest bezpieczna, komfortowa, edukacyjna i designowa. Grzechotki, misie, książeczki, Stojaczki, stworki, piłeczki. Wszystko się zmieści na niej, Kajtek bawi się tam doskonale..

Udostępnij

 

Paweł :

Najciekawsze miejsce do zabawy to miejsce pełne wyobraźni

Udostępnij

 

Marzena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Bardziej niż miejsce znaczenie ma wyobraźnia

Udostępnij

 

Paulina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Miejsce w którym jest mnóstwo zabawek, o których mogę tylko pomarzyć

Udostępnij

 

Paulina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy jest mały korytasz w ktorym uwielbiają się bawić w konciku

Udostępnij

 

Sandra:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to rozłożone łóżko.

Udostępnij

 

Marlena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to miejsce, gdzie widać radość bawiących się dzieci.

Udostępnij

 

Krystian:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to moj garaz pelno tam staroci z ktorych mozna fajne zabawy wymyslac

Udostępnij

 

Agata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to przydomowy plac zabaw, wykonany zatroskanymi dłońmi dziadka, to drewniany domek wypełniony miłością babci , z ręcznie szytymi przez nią firankami. Super zabawa to również piaskownica w której tworzą się niesamowite budowle, to miejsce gdzie dziecieca wyobrażnia nie ma granic..a gdy odwiedzają Julcie kolezanki i koledzy najfaniejszą zabawą staje sie zabawa w chowanego po calym ogrodzie, gdzie zakamarków i skrytek nie brakuje.

Udostępnij

 

Hanna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to oczywiście przedszkole lub żłobek ponieważ tam jest zawsze dużo różnego rodzaju zabawek☺

Udostępnij

 

Monika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to miejsce gdzie nie ma rodziców i gdzie nie mogą mnie znaleźć :)

Udostępnij

 

Joanna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Ogrod przed domem. Dzieciaki zawsze znajda tam miejsce na nowa ciekawa zabawe. Zawsze jest pudelko kredy albo namiot. Pelno zakamarkow do zabawy w chowanego, zbijanego, ganianego czy gry w pilke. A jak juz sie dzieciom znudzi to jeszcze jest plot na ktory mozna wejsc i popatrzec na sasiadow.

Udostępnij

 

Przemysław:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Las obok mojego domu a w nim szałas.

Udostępnij

 

Dagmara:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Mój pokój bo jest wypełniony zabawkami z hurtowni AWZ :)

Udostępnij

 

Sławomir :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Dom..to miejsce które ma wszystko:magiczne szafy w których mozna się schować, wannę gdzie można urządzać wodne zabawy, ulubiona czekoladę schowana "na wszelki wypadek" a przede wszystkim miłość i bliskość

Udostępnij

 

Izabela:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to szopka i strych u dziadka tam zawsze kryją się skarby

Udostępnij

 

Monika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Nasz duzy odrod,jest w nim mnóstwo miejsca na najciekawszą zabawe a najlepsza jest piaskownica i lopatka

Udostępnij

 

Leszek:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Na podwórku, w piaskownicy, w domku dla dzieci, a gdy pada to w pokoiku z zabawkami, a najlepiej zawsze z rodzicami. Wszędzie byle razem.

Udostępnij

 

Justyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Plac zabaw z wieloma atrakcjami wśród przyjaciół

Udostępnij

 

Angelina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Szuflada Taty z płytami DVD

Udostępnij

 

Iwona :

Najciekawsze miejsce do zabawy to To zakazane miejsce dla dzieci

Udostępnij

 

Wiktoria :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Nie ważne gdzie, ważne że z rodziną, nie ma nic piękniejszego niż wspólne zabawy z bliskimi wtedy nawet nudne miejsce staje się magiczne. Wszyskie miejsca są ciekawe ale to czas spędzony fajnie jest najważniejszy.

Udostępnij

 

Wioleta :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Plac zabaw z dziećmi, dzięki temu można poznać nowe osoby fajnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Udostępnij

 

KAMILA:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to takie gdzie mi przeważnie nie wolno :-) pod stołem, za szafką, na łóżku itd.

Udostępnij

 

Magdalena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to dział ze szklankami w pobliskim markecie:)

Udostępnij

 

Joanna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Plac zabaw w pogodny dzień pełen radosnych uśmiechniętych dzieci!

Udostępnij

 

Radosław:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To dom pełen zabawek i dzieci

Udostępnij

 

Ewelina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Wanna

Udostępnij

 

Dagmara:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Dom moich dziadków

Udostępnij

 

Dariusz:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Największy park rozrywki ENERGYLANDIA

Udostępnij

 

Agata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to tam gdzie są dzieci. Wyobraźnia maluchów nie zna granic i wspaniale wciąga nawet dorosłych którzy bawią się nawet z nimi w autobusie :) więc nie ma znaczenia czy to pokój, kuchnia, park bądź plac zabaw, wszędzie będzie dobrze jeśli tylko pozwolimy sobie puścić wodze wyobraźni i fantazji i wspólnie z dziećmi wymyślać coraz to nowsze zabawy, bo to właśnie maluchy przypominają nam o tym że my też mamy w sobie dziecko ;)

Udostępnij

 

Magdalena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawszym miejscem do zabawy jest... podwórko i samo przebywanie na świeżym powietrzu. Budowanie baz na drzewach oraz domków na drzewach, nawet w zimę budowanie baz z iglo. Ponadto fajnym miejscem do zabawy jest budowanie domków w domu. Ponadto jednym z najważniejszym aspektem do zabawy jest WYOBRAŹNIA to dzięki niej możemy stworzyć dla siebie odpowiednie miejsce do zabawy i wymyślać odpowiednią zabawę.

Udostępnij

 

Elżbieta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to bagażnik naszego vana gdzie z pustego miejsca powstaje wspaniały dom na kołach.

Udostępnij

 

Malwina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to szuflada mamy lub taty skrywająca najciekawsze przedmioty i zagadki.

Udostępnij

 

Szymon:

Najciekawsze miejsce do zabawy to to namiot z koca zrobiony przez mojego tatę.

Udostępnij

 

Irena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawszym miejscem do zabawy to działka dziadka Wojtka gdzie można zrobić własny namiot z kocy,poduszek w którym można zagrać w gry planszowe z koleżankami a póżniej wykapać się w basenie,pojeżdzić na rowerze i wieczorkiem zjeść kiełbaski z grilla

Udostępnij

 

Marcin:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to dom w którym mieszkamy. Bałaganimy i nie zawsze sprzątamy. Próbujemy pomagać mamie w kuchni czasem i nie rzadko kończy się to wielkim hałasem. A z tatą często majsterkujemy i różne śrubki ze skrzynki mu wysypujemy. Zabawa w domu sprawia nam frajdę wielką, bo rodzice z uśmiechem dają nam miłość wszelką.

Udostępnij

 

Daria:

Najciekawsze miejsce do zabawy to duży salon u dziadzi. Tam dużo zabawek mam i razem z dziadzią o nie dbam. Budujemy wieże z klocków, układamy puzli stos, rysujemy, malujemy, obiadki gotujemy. Zabawa zawsze jest udana bo odbywa się u dziadzi od samego rana!

Udostępnij

 

Anna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to... tam gdzie rodzina :)

Udostępnij

 

Aleksandra :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy dla moich dzieci to kuchnia a w niej szafa wypełniona przyprawami i opakowaniami z mąką i bułka tarta bałagan niesamowity ale dzieci wtedy nie ma tak są zajęte zabawa

Udostępnij

 

Arletta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to namiot zrobiony z poduszek, krzeseł, foteli i kocy Już sama budowa "namiotu" sprawia frajdę, a możliwość bawienia się wewnątrz dodatkowo stawia namiot jako najciekawsze miejsce do zabawy.

Udostępnij

 

Aneta :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Rodziców sypialnia

Udostępnij

 

Kasia:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Szafa , najciekawsza jest szafa!

Udostępnij

 

Daria:

Najciekawsze miejsce do zabawy to własna BAZA zbudowana w pokoju! Krzesła, łóżko i koc oraz latarka albo lampka, idelanie! Miejsce, które chyba każde dziecko buduje, własna przestrzeń i pełno zabawek :)

Udostępnij

 

Patrycja:

Najciekawsze miejsce do zabawy to duży KARTON! W każdej chwili ze zwykłego domku może zamienić się w zamek, sklep, pocztę, szpital, szkołę.... lub każde inne miejsce, które akurat pojawi się w dziecięcej wyobraźni!

Udostępnij

 

Aneta :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy mojego dziecka jest łazienka a dokładniej sedes gdzie wrzuca wszystko co popadnie

Udostępnij

 

Paulina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Kosz na pranie, zabawa w chowanego, zwłaszcza jak kitka z niego wystaje

Udostępnij

 

Ilona:

Najciekawsze miejsce do zabawy to dom, w którym jest AWZ - Aktywna Wspólna Zabawa z mamą i z tatą.

Udostępnij

 

Artur:

Najciekawsze miejsce do zabawy to mieszkanie babci i dziadka to dla maluchów prawdziwa gratka. Dziecko jest gościem tu najważniejszym, niczym Elżbieta w pałacu książęcym. Tu figle i psoty są dozwolone a buzie i rączki słodko wysmolone. Domek w szafie, statek z wanny, namiot w kuchni, plaża z manny....byleby u dziecka uśmiech ciągle gościł, dziadki zrobią wszystko dla wnuka radości!

Udostępnij

 

Adam:

Najciekawsze miejsce do zabawy to ogródek :) można tam spotkać wiele ciekawych, małych istot :)

Udostępnij

 

Kinga:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Przedszkole

Udostępnij

 

Magdalena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to podwórko na którym jest mnóstwo miejsca do zabawy. Na świeżym powietrzu synek przebywać lubi a w piaskownicy cuda robić. Zabawy przeróżne wtedy wymyśla a zabawki z hurtowni AWZ pomagają przenieść się wtedy nam w bajeczny świat.

Udostępnij

 

Magdalena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokoj dziecka

Udostępnij

 

Anna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Plac zabaw

Udostępnij

 

ANNA:

Najciekawsze miejsce do zabawy to pokój pełen zabawek z konińskiego AWZ

Udostępnij

 

Anna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to własny dom, gdzie kreatywność nie ma granic, gdzie dziecięca fantazja może ponieść na szczyty, gdzie najbliżsi śmieją się do łez, gdzie miłość wypełnia wszystkie pokoje, gdzie szczęściem jest być ze sobą razem.

Udostępnij

 

Monika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Namiot wypełniony po brzegi klockami lego.

Udostępnij

 

Edyta :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Dziecięcy pokój A w nim głośny śmiech szczęśliwych dzieci i ich rodziców oraz dziadków i wszystkich których kochają.

Udostępnij

 

Paulina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Wlasciwie kazda zabawa, w obojetnie jakim miejscu, co by nie robić, z dobrym towarzystwem, szczegolnie z dziećmi i szczyptą dobrego humoru zawsze jest udana.Najfajniejsze są te w domu, gdzie można cos fajnego wymyślić, zabawa w kreatywność, coś z niczego np.malowanie buziek kosmetykami mamy, gotowanie, pieczenie ciastek, granie na garnkach, lepienie z masy solnej, wyszywanie guzików itp. Do tego nie trzeba finansow, wystarczy pomysl a reszta zawsze sie znajdzie w domu. Natomiast jesli chodzi o zabawe poza domem to ustatnio upodobalismy sobie park trampolin

Udostępnij

 

Paulina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to pokój w którym mam keyboard i mikrofon gdzie się bawię grając i śpiewając razem z tatą.

Udostępnij

 

Izabela :

Najciekawsze miejsce do zabawy to To miejsce w którym dzieci mogą bawić się zabawkami o jakich tylko za marzą

Udostępnij

 

Mateusz:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to figloland

Udostępnij

 

Monika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najfajniejsze miejsce do zabawy to Kuchnia a w niej Szafki kuchenne, w nich jest pełno ciekawych rzeczy, ktore można rozsypać, garki, w które postukać.

Udostępnij

 

Mariusz:

Najciekawsze miejsce do zabawy to takie, w którym bawi się cała rodzina i króluje dziecięca wyobraźnia!

Udostępnij

 

Patrycja:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to takie, w którym słychać radość dziecka.

Udostępnij

 

Agnieszka :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to mój mały pokoik ,który jest bardzo przytulny i kolorowy. Uwielbiam w nim spędzać każdą wolną chwilę. Bawię się wtedy moimi ulubionymi zabawkami .

Udostępnij

 

Karolina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy dla dzieci to dom. O kazdej porze roku można się w niezliczona ilość zabaw. można malować farbkami,rysować kredkami krajobrazy za oknem itp.bawić sie w chowanego,ciuciu babkę,w pociąg itp. Tańczyć i śpiewać.pomagać mamie w kuchni w przygotowywaniu obiadu,piec razem z mamą pierników na święta Bożego Narodzenia.W domu mozna fajnie sie bawić.

Udostępnij

 

Klaudia:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Podwórko! W każdą porę roku! Latem - przydomowy plac zabaw, piaskownica, przewożenie świeżo skoszonej trawy traktorem z przyczepą, rowery, deskorolki, rolki :-) Jesienią - ten sam sprzęt rolniczy przewożący kolorowe liście, przeskakiwanie kałuż w świecących kaloszach, ogrodowe zbiory warzyw i owoców. Zimą - przegarnianie śniegu, budowa igloo, bitwy na śnieżki i aniołki na śniegu! A wiosną? Czasem podskoki przez kałuże, czasem jeszcze zabawy śnieżne, a gdy tylko temperatura przyjemnie szybuje w górę - wyznaczanie ścieżek na świeżo skopanym ogródku, siewy ulubionych warzyw (tak, tak! To rewelacyjna zabawa!), zbieranie pierwszych kwiatów i na nowo rowerki, deskorolki, rolki :) Na podwórku nigdy nie ma nudy!

Udostępnij

 

Ilona:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Samochód, gdy wracamy z zakupów w AWZ, a dzieci już nie mogą doczekać się kiedy wrócimy do domu z nowymi zabawkami.

Udostępnij

 

Bartlomiej:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Dziecięca wyobraźnia

Udostępnij

 

Magdalena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to :Centrum rozrywki kropka synek zachwycony

Udostępnij

 

Joanna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to ... bezkres dziecięcej wyobraźni.

Udostępnij

 

Alicja:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Wyspa, niekoniecznie bezludna, ale z piękną plażą, ciepłym piaskiem pod stopami i błękitnym morzem, żeby można przeżyć przygodę jak Robinson Crusoe.

Udostępnij

 

Joanna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to NAJCIEKAWSZE MIEJSCE DO ZABAWY TO DOMOWE ZAKAMARKI, KTÓRE W WYOBRAŹNI DZIECI SĄ NAJLEPSZYMI BAZAMI PIRATÓW,WOJOWNIKÓW, POSZUKIWACZÓW PRZYGÓD, JASKINIAMI PEŁNYMI SKARBÓW I WSPANIAŁYCH BEZKRESNYCH PRZYGÓD.

Udostępnij

 

Grażyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to jest to miejsce w którym bawimy się z moją ukochaną wnusią , niezależnie od tego czy jest to zabawa w chowanego , czy zabawa w drewnianym domku na podwórku czy też tańce albo gimnastyka na podłodze w korytarzu. :)

Udostępnij

 

Katarzyna :

Najciekawsze miejsce do zabawy to AWZ wszystko znajdziecie bo jest najlepsze na świecie

Udostępnij

 

Justyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to dywan nieopodal choinki u ukochanej babci :-)

Udostępnij

 

Izabela :

Najciekawsze miejsce do zabawy to KUCHNIA oczywiście :) Moi synowie zarówno starszy jak i ten młodszy mógłby w kuchni zamieszkać ;). Tutaj zawsze jest ciekawie i można wyszukać różne skarby typu wszelkie mieszadła, miarki, tłuczek, wałek itp. Już nie wspomnę, że najlepsza zabawa jest jak łobuzy znajdą mąkę, cukier, kakao czy przyprawy. Wtedy ubaw jest na całego. Robią takie mikstur, że szok już nie muszę mówić o bałaganie w koło :) Ponadto w kuchni zlew cieszy się powodzeniem, bo przecież można dolać płynu do wody i zrobić mega dużo piany hi hi Zdecydowanie KUCHNIA to jest to, a zwłaszcza jak rodzice nie patrzą :D.

Udostępnij

 

Karolina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój moich synków. Jest to jednocześnie oaza spokoju jak i kraina baśni i czarów. W tym pokoju każda zabawka mówi, porusza się i żyje. Tu łóżeczko w kształcie domu służy do spania oraz jako "baza" superbohatera czy remiza strażacka. W pokoju można biegać, skakać, czarować, pysznie gotować oraz zamki z klocków budować. Tu można zostać pilotem i latać samolotem albo kierowcą rajdowym lub żołnierzem zawodowym. A na wieczór, gdy czas do spania, bierzemy książeczkę i czytamy bajeczkę.n

Udostępnij

 

Marta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To bajkoland,tam dzieci sa w swoim zywiole I maja zawsze udana zabawe.

Udostępnij

 

Katarzyna :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to piaskownica, tam dzieci mogą brudzić do woli ;)

Udostępnij

 

piotr:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to… Nasza WYOBRAŹNIĄ…bo Gdy dziadek był mały zabawki z patyków radość dawały. Kiedy ojciec był młody na wyścigi resoraków były mody. Kiedy ja w przedszkolu byłem o zbudowaniu Zamku z klocków marzyłem. Teraz, gdy jestem już duży AWZ swą WYOBRAŹNIĄ mi służy. Ten sklep nasz świat czaruje i do zabawy wciąż inspiruje, Dlatego jestem w nim zakochany i całym sercem oddany. Tu nie boję się „kota” czy pecha, bo nad tą marką solidna jest „strzecha”, Wszak, gdy wyobraźnia z pokolenia na pokolenie pracuje, To najlepszą salę zabaw z AWZ wyczaruje!

Udostępnij

 

Paulina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Nieważne gdzie, ważne że razem

Udostępnij

 

Michalina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Energylandia

Udostępnij

 

Agnieszka:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawszym miejscem do zabawy jest żłobek do którego moje dziecko uczęszcza ma niespełna 12 miesięcy a radzi sobie bardzo dobrze panie są z niej dumne tak więc i my rodzice jesteśmy. Dziecko w takim miejscu staje się bardziej samodzielne i komunikatywne a pomagają jej w tym zabawki edukacyjne których na sali jest mnóstwo. W naszym mieście brakowało takiego sklepu z takim wyposażeniem więc jesteśmy dumni że teraz mamy gdzie zaopatrzyć się w zabawki dla naszych maluchów.

Udostępnij

 

Daria:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Kazde miejsce jest ciekawe i wspaniale kiedy jest ze mna moja rodzina

Udostępnij

 

Adrian:

Najciekawsze miejsce do zabawy to ...sklep AWZ, gdzie odbywałyby się grupowe zajęcia-zabawy, podczas których zarówno dzieci jak i rodzice mogliby przybliżyć sobię szeroki wachlarz możliwości przyjemnego i radosnego spędzania czasu.

Udostępnij

 

Anna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to nasz dom pełen zabawek z hurtowni AWZ Konin.

Udostępnij

 

Angelika :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to aby mama nie widziała, wtedy fajna jest zabawa. Czy to kuchnia, czy też pokój, czy łazienka czy przedpokój. Wszędzie można demolować i zabawkami hałasować. Dzieci zabawki uwielbiają, a hurtownie AWZ kochają. Bo by miejsce najciekawsze do zabawy było, najpierw hurtownie odwiedzić trzeba było. Te zabawki, kopareczki, ciężarówki, pędzeleczki. Wszystko Nam się tu podoba, że zabawa wszędzie będzie odlotowa.

Udostępnij

 

Marlena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy, To takie miejsce, w którym dzieci czuja się szczęśliwe i bezpieczne, gdzie słychać ich wesołe uśmiechy ☺️

Udostępnij

 

Andżelika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to plac zabaw

Udostępnij

 

Ewa :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najlepiej u babci i dziadka. Gdzie w powietrzu unosi się zapach piernikow ciastek... Gdzie buzia brudna od lukru i smakołyków. Gdzie słychać śmiechy i buziaki. U dziadków najlepiej

Udostępnij

 

Edyta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Ogród. Gdzie trawa gilga w stopy gdzie do gwiazd można odbijać się na huśtawce gdzie smoki nie mogą wejść do namiotu i gdzie ciepła woda w basenie nas chłodzi w upalne dni.

Udostępnij

 

Jarosław:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Podwórko z jego tajemniczymi zakamarkami w których można ukryć się jak w jaskini. Zwiedzać nieodkryte jeszcze tereny, a wszystko to za darmo przy użyciu jedynie wyobraźni i współudziale kumpli.

Udostępnij

 

Monika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Balkon z całym pudełkiem klamerek do wieszania prania a także, brodzik i prysznic z którego można zrobić mały basen i chlapac się do woli

Udostępnij

 

Beata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Własne podwórko, na którym można szaleć do woli, używając do zabawy wszelkich mozliwych akcesoriów, od łyzki od zupy do kopania w piaskownicy do samochodu na akumulator którym można urzadzać pościgi za złodziejem kamyków:P)

Udostępnij

 

Magdalena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Niczym nieograniczona wyobraźnia dziecka

Udostępnij

 

Maciej:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Park trampolin

Udostępnij

 

Katarzyna :

Najciekawsze miejsce do zabawy to To dom pełen milosci , ciepła i spokoju ... Dodatkiem są zabawki ...

Udostępnij

 

AGNIESZKA:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy DISNEYLAND moc niezapomnianych marzeń które można u rzeczywistnieć

Udostępnij

 

Mariusz:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To swój dom z ulubionymi zabawkami

Udostępnij

 

Małgorzata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to swój dom z ulubionymi zabawkami u boku.

Udostępnij

 

Paulina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Plac zabaw

Udostępnij

 

Agnieszka:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabaw to mój dom w którym wraz z Rodzicami budujemy wigwam z krzeseł i bawimy się w Indian:).

Udostępnij

 

Agata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Sala zabaw bajka

Udostępnij

 

Miś:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To takie miejsce gdzie bez ograniczeń czasoprzestrzennych można oddać się bez reszty swoim pasjom lub ulubionym zainteresowaniom.To miejsce magiczne. Wprost z wyobraźni. Wchodzimy kiedyś z synkiem do wielkiego sklepu ze ścianą pełną kolorowych zabawek,a on dostrzega w samiutkim rogu maleńkie pudełko z jego ulubionym dinozaurem.JAK?w tym całym haosie?a potem najlepszym miejscem do zabawy jest skrawek kocyka gdzie bez pamięci bawi się swoim nowym nabytkiem

Udostępnij

 

Edyta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy z dziećmi jest bajkoland

Udostępnij

 

Paulina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to nasza wyobraźnia

Udostępnij

 

Monika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawszym miejscem do zabawy bajkoland

Udostępnij

 

Karolina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to to, w którym znajdują się moje dzieci. Dziecięca wyobraźnia nie zna bowiem granic i czasem klocki, laleczki czy piłka wystarczą do tego, by świetna zabawa trwała godzinami... Dzieciaczki mają mnóstwo pomysłów, które raz po raz wcielają w życie i które gwarantują mega zabawę!

Udostępnij

 

Katarzyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to samodzielnie wybudowana baza (chociażby taka z krzeseł i kocy- jak z mojego dzieciństwa). Jest to miejsce magiczne, po przekroczeniu którego dziecko staje się kimś ze swojej wyobraźni: wróżką, strażakiem czy też żołnierzem. :)

Udostępnij

 

Karolina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój dziecka wypełniony zabawkami z Hurtowni Zabawek Awz.

Udostępnij

 

Agata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to takie gdzie jest pełno śmiechu i radości,gdzie my dzieciaki szalejemy do póki starcza nam sił,a to dzięki Waszym grom i zabawkom,które sprawiają nam wiele przyjemności i rozwijają naszą wyobraźnie.

Udostępnij

 

Mirosław :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to - niczym nie ograniczona wyobraźnia!!!!!

Udostępnij

 

Jakub:

Najciekawsze miejsce do zabawy to każde miejsce zakazane przez rodziców w danym momencie, np. garaż gdy tata sprząta auto, kuchnia gdy mama przygotowuje wigilię, łazienka, gdy akurat jest robiony jej remont i każdy pokój tylko nie dziecinny :)

Udostępnij

 

Agata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce to zabawy to każdy kącik w którym nie widzą Cię rodzice

Udostępnij

 

Agnieszka:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to takie gdzie mozna cos zbroić i mama tego nie widzi ;-) to jest radość :)

Udostępnij

 

KAROLINA :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to sklepy, domy.

Udostępnij

 

Krzysztofa:

Najciekawsze miejsce do zabawy to KRAINA CZARÓW, którą każde dziecko widzi, gdy zamyka swoje oczy. Wypełniona jest mnóstwem magicznych zabawek z AWZ, a każda ścianka po dotknięciu zmienia się w niekończącą się czekoladę. Można tam przejechać się na kolorowym jednorożcu, który biega po tęczy. Jest tam nawet miejsce do spania, gdzie każdy śpi na piankach truskawkowych. I nawet kiedy tam przyprowadzimy milion kolegów i koleżanek to dla wszystkich starczy miejsca - bo to przecież najciekawsze miejsce do zabawy.

Udostępnij

 

Paulina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to plac zabaw, gdzie dzieci mogą wykorzystać całą swoją energię i wyobraźnię do różnych zadań, które z nimi wykonuję. A później ciocia taka jak ja może położyć je do spania i odpocząć.

Udostępnij

 

Marta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to kuchnia przy szafce wywalając mamie mąkę cukier i to wszystko mieszając

Udostępnij

 

Dariusz:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to takie, które nie hamuje rozwoju wyobraźni, a jeszcze bardziej ją rozwija i w którym możemy być kim tylko nam się wyśniło.

Udostępnij

 

Justyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to pokój mojego synka z zabawkami kupionymi w AWZ

Udostępnij

 

Ewa:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to takie gdzie dziecko czuje się szczęśliwe radosne i zadowolone

Udostępnij

 

Tomasz:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to takie, do którego dziecko chce wracać.

Udostępnij

 

Sylwia:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to...Sala Zabaw,dziecko jest tam bezpieczne ,może korzystać z dużej ilości zabawek,zjeżdżalni oraz basenu z kolorowymi piłeczkami,nawet zimą lub też latem gdy pada deszcz.

Udostępnij

 

Mariola:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to sklep AWZ, z którym zrealizujesz marzenia swojego dziecka.

Udostępnij

 

Grzegorz:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Sklep z zabawkami AWZ

Udostępnij

 

AlicjA:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Sklep Awz , dlatego iż nawet wybieranie i zakup zabawek w tym sklepie sprawia wiele radości. Duży asortyment miła obsługa i ogromny wybór zabawek . Raj dał dziecka

Udostępnij

 

Katarzyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To gdzie dziecko czuje się bezpieczne i szczęśliwe

Udostępnij

 

Artur:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawszym miejscem do zabawy jest łóźko piętrowe obudowane kocami, przed którym jest sterta poduszek i kołder które służa jako zjeżdzalnia, . Wtedy zabawa jest na całego

Udostępnij

 

Beata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Szczytniki

Udostępnij

 

Karolina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to tak naprawdę jest wszędzie bo nie liczy się miejsce tylko towarzystwo i rodzinna. Najlepiej bawimy się wszyscy razem. A zabawki i miejsce to tylko dodatek który urozmaica nam zabawę. W każdym miejscu można robić różne fajne rzeczy razem liczy się kreatywność i dobra zabawa. :)

Udostępnij

 

Anna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to nieograniczona, nigdy się nie kończąca, zawsze pełna śmiechu, koloru i wesołej, beztroskiej zabawy kraina wyobraźni mojego synka.

Udostępnij

 

Monika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój moich dwóch synów wypełniony cały zabawkami a najbardziej Playmobil i Fisher Prince zakupionymi w hurtowni Awz

Udostępnij

 

Marta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to sklep z zabawkami AWZ oraz dom pełen przeróżnych zabawek od AWZ hurtowni zabawek.

Udostępnij

 

Marlena :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Podworko przed naszym domem gdzie czujemy sie bezpieczmi a zarazem mamy wspaniala zabawe zawsze mamy co robic nigdy sie nie nudzimy nawet rodzice sie dolaczaja

Udostępnij

 

Angelika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Przedszkole

Udostępnij

 

Ewelina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To pokoj mojego syna w ktorym jest pelno zabawek

Udostępnij

 

Ewa :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Łóżko rodziców- można na nim skakać, robić fikołki i mieści się mnóstwo zabawek

Udostępnij

 

Daria:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to mieszkanie mojego dziadka! Z nim zawsze jest jak w bajce!

Udostępnij

 

Aneta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Miejsce pełne roześmianych buzi dzici. Tam napewno jest dobra zabawa. Zawsze kręcimy się koło takich imprez i dołączamy do zabawy. Nigdy nie wróciliśmy smutni z takiej wyprawy.

Udostępnij

 

Emil:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Namiot z koca i krzeseł. Zmieści się w nim naprawdę dużo zabawek i słodkich przekąsek

Udostępnij

 

Aleksandra:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to mój pokój- mam w nim mnóstwo zabawek, którymi bawię się z rodzicami

Udostępnij

 

Milena :

Najciekawsze miejsce do zabawy to To podłoga i dużo zabawek

Udostępnij

 

Ewelina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to podłoga w pokoju córki, gdzie można bawić się wszystkimi zabawkami dookoła.

Udostępnij

 

Sylwia:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabowy to przytulny kącik i fajne zabawki.

Udostępnij

 

Justyna :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to baza zbudowana wspólnie z tatą z krzeseł poduszek i kocy

Udostępnij

 

Aldona:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Miejsce w którym jest rodzina i miłość. Jeżeli do tego dołożyć kilku wesołych przyjaciół trochę gier planszowych zabawek i każde miejsce nawet najnudniejsze może zamienić się w super wesołe i fantazyjne miejsce

Udostępnij

 

Jakub:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to domek na drzewie, cisza, spokój ....

Udostępnij

 

Paulina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Sala zabaw dla dzieci

Udostępnij

 

Małgorzata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to: podwórko pod niebieską chmurką, ze słońcem, trawą czy wodą, gdzie dzieci beztrosko swawolą. Tu kamyk, patyk czy piórko ciekawi a za bieganie nikogo się nie gani. Tu mama nie krzyczy: "Zrób porządek!" kiedy kolejnej zabawy początek. Jednak gdy zimno lub deszcz leje najlepsza zabawa tam, gdzie przyjaciele. Bo nie o miejsce tu przecież chodzi, jak to stara prawda dowodzi... Nie ważne "GDZIE" a "CZYM" lub "Z KIM", wiedzie w tej kwestii prawdziwy prym! A jeśli nie wiecie "CZYM", AWZ Wam podpowie w tym!

Udostępnij

 

Ewa:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój mojego wnuczka

Udostępnij

 

Monika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój koleżanki lub kolegi ☺

Udostępnij