Weź udziałZgłoszone prace


 

Bartlomiej:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Dziecięca wyobraźnia

Udostępnij

 

Magdalena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to :Centrum rozrywki kropka synek zachwycony

Udostępnij

 

Joanna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to ... bezkres dziecięcej wyobraźni.

Udostępnij

 

Alicja:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Wyspa, niekoniecznie bezludna, ale z piękną plażą, ciepłym piaskiem pod stopami i błękitnym morzem, żeby można przeżyć przygodę jak Robinson Crusoe.

Udostępnij

 

Joanna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to NAJCIEKAWSZE MIEJSCE DO ZABAWY TO DOMOWE ZAKAMARKI, KTÓRE W WYOBRAŹNI DZIECI SĄ NAJLEPSZYMI BAZAMI PIRATÓW,WOJOWNIKÓW, POSZUKIWACZÓW PRZYGÓD, JASKINIAMI PEŁNYMI SKARBÓW I WSPANIAŁYCH BEZKRESNYCH PRZYGÓD.

Udostępnij

 

Grażyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to jest to miejsce w którym bawimy się z moją ukochaną wnusią , niezależnie od tego czy jest to zabawa w chowanego , czy zabawa w drewnianym domku na podwórku czy też tańce albo gimnastyka na podłodze w korytarzu. :)

Udostępnij

 

Katarzyna :

Najciekawsze miejsce do zabawy to AWZ wszystko znajdziecie bo jest najlepsze na świecie

Udostępnij

 

Justyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to dywan nieopodal choinki u ukochanej babci :-)

Udostępnij

 

Izabela :

Najciekawsze miejsce do zabawy to KUCHNIA oczywiście :) Moi synowie zarówno starszy jak i ten młodszy mógłby w kuchni zamieszkać ;). Tutaj zawsze jest ciekawie i można wyszukać różne skarby typu wszelkie mieszadła, miarki, tłuczek, wałek itp. Już nie wspomnę, że najlepsza zabawa jest jak łobuzy znajdą mąkę, cukier, kakao czy przyprawy. Wtedy ubaw jest na całego. Robią takie mikstur, że szok już nie muszę mówić o bałaganie w koło :) Ponadto w kuchni zlew cieszy się powodzeniem, bo przecież można dolać płynu do wody i zrobić mega dużo piany hi hi Zdecydowanie KUCHNIA to jest to, a zwłaszcza jak rodzice nie patrzą :D.

Udostępnij

 

Karolina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój moich synków. Jest to jednocześnie oaza spokoju jak i kraina baśni i czarów. W tym pokoju każda zabawka mówi, porusza się i żyje. Tu łóżeczko w kształcie domu służy do spania oraz jako "baza" superbohatera czy remiza strażacka. W pokoju można biegać, skakać, czarować, pysznie gotować oraz zamki z klocków budować. Tu można zostać pilotem i latać samolotem albo kierowcą rajdowym lub żołnierzem zawodowym. A na wieczór, gdy czas do spania, bierzemy książeczkę i czytamy bajeczkę.n

Udostępnij

 

Marta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To bajkoland,tam dzieci sa w swoim zywiole I maja zawsze udana zabawe.

Udostępnij

 

Katarzyna :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to piaskownica, tam dzieci mogą brudzić do woli ;)

Udostępnij

 

piotr:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to… Nasza WYOBRAŹNIĄ…bo Gdy dziadek był mały zabawki z patyków radość dawały. Kiedy ojciec był młody na wyścigi resoraków były mody. Kiedy ja w przedszkolu byłem o zbudowaniu Zamku z klocków marzyłem. Teraz, gdy jestem już duży AWZ swą WYOBRAŹNIĄ mi służy. Ten sklep nasz świat czaruje i do zabawy wciąż inspiruje, Dlatego jestem w nim zakochany i całym sercem oddany. Tu nie boję się „kota” czy pecha, bo nad tą marką solidna jest „strzecha”, Wszak, gdy wyobraźnia z pokolenia na pokolenie pracuje, To najlepszą salę zabaw z AWZ wyczaruje!

Udostępnij

 

Paulina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Nieważne gdzie, ważne że razem

Udostępnij

 

Michalina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Energylandia

Udostępnij

 

Agnieszka:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawszym miejscem do zabawy jest żłobek do którego moje dziecko uczęszcza ma niespełna 12 miesięcy a radzi sobie bardzo dobrze panie są z niej dumne tak więc i my rodzice jesteśmy. Dziecko w takim miejscu staje się bardziej samodzielne i komunikatywne a pomagają jej w tym zabawki edukacyjne których na sali jest mnóstwo. W naszym mieście brakowało takiego sklepu z takim wyposażeniem więc jesteśmy dumni że teraz mamy gdzie zaopatrzyć się w zabawki dla naszych maluchów.

Udostępnij

 

Daria:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Kazde miejsce jest ciekawe i wspaniale kiedy jest ze mna moja rodzina

Udostępnij

 

Adrian:

Najciekawsze miejsce do zabawy to ...sklep AWZ, gdzie odbywałyby się grupowe zajęcia-zabawy, podczas których zarówno dzieci jak i rodzice mogliby przybliżyć sobię szeroki wachlarz możliwości przyjemnego i radosnego spędzania czasu.

Udostępnij

 

Anna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to nasz dom pełen zabawek z hurtowni AWZ Konin.

Udostępnij

 

Angelika :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to aby mama nie widziała, wtedy fajna jest zabawa. Czy to kuchnia, czy też pokój, czy łazienka czy przedpokój. Wszędzie można demolować i zabawkami hałasować. Dzieci zabawki uwielbiają, a hurtownie AWZ kochają. Bo by miejsce najciekawsze do zabawy było, najpierw hurtownie odwiedzić trzeba było. Te zabawki, kopareczki, ciężarówki, pędzeleczki. Wszystko Nam się tu podoba, że zabawa wszędzie będzie odlotowa.

Udostępnij

 

Marlena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy, To takie miejsce, w którym dzieci czuja się szczęśliwe i bezpieczne, gdzie słychać ich wesołe uśmiechy ☺️

Udostępnij

 

Andżelika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to plac zabaw

Udostępnij

 

Ewa :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najlepiej u babci i dziadka. Gdzie w powietrzu unosi się zapach piernikow ciastek... Gdzie buzia brudna od lukru i smakołyków. Gdzie słychać śmiechy i buziaki. U dziadków najlepiej

Udostępnij

 

Edyta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Ogród. Gdzie trawa gilga w stopy gdzie do gwiazd można odbijać się na huśtawce gdzie smoki nie mogą wejść do namiotu i gdzie ciepła woda w basenie nas chłodzi w upalne dni.

Udostępnij

 

Jarosław:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Podwórko z jego tajemniczymi zakamarkami w których można ukryć się jak w jaskini. Zwiedzać nieodkryte jeszcze tereny, a wszystko to za darmo przy użyciu jedynie wyobraźni i współudziale kumpli.

Udostępnij

 

Monika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Balkon z całym pudełkiem klamerek do wieszania prania a także, brodzik i prysznic z którego można zrobić mały basen i chlapac się do woli

Udostępnij

 

Beata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Własne podwórko, na którym można szaleć do woli, używając do zabawy wszelkich mozliwych akcesoriów, od łyzki od zupy do kopania w piaskownicy do samochodu na akumulator którym można urzadzać pościgi za złodziejem kamyków:P)

Udostępnij

 

Magdalena:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Niczym nieograniczona wyobraźnia dziecka

Udostępnij

 

Maciej:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Park trampolin

Udostępnij

 

Katarzyna :

Najciekawsze miejsce do zabawy to To dom pełen milosci , ciepła i spokoju ... Dodatkiem są zabawki ...

Udostępnij

 

AGNIESZKA:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy DISNEYLAND moc niezapomnianych marzeń które można u rzeczywistnieć

Udostępnij

 

Mariusz:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To swój dom z ulubionymi zabawkami

Udostępnij

 

Małgorzata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to swój dom z ulubionymi zabawkami u boku.

Udostępnij

 

Paulina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Plac zabaw

Udostępnij

 

Agnieszka:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabaw to mój dom w którym wraz z Rodzicami budujemy wigwam z krzeseł i bawimy się w Indian:).

Udostępnij

 

Agata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Sala zabaw bajka

Udostępnij

 

Miś:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To takie miejsce gdzie bez ograniczeń czasoprzestrzennych można oddać się bez reszty swoim pasjom lub ulubionym zainteresowaniom.To miejsce magiczne. Wprost z wyobraźni. Wchodzimy kiedyś z synkiem do wielkiego sklepu ze ścianą pełną kolorowych zabawek,a on dostrzega w samiutkim rogu maleńkie pudełko z jego ulubionym dinozaurem.JAK?w tym całym haosie?a potem najlepszym miejscem do zabawy jest skrawek kocyka gdzie bez pamięci bawi się swoim nowym nabytkiem

Udostępnij

 

Edyta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy z dziećmi jest bajkoland

Udostępnij

 

Paulina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to nasza wyobraźnia

Udostępnij

 

Monika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawszym miejscem do zabawy bajkoland

Udostępnij

 

Karolina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to to, w którym znajdują się moje dzieci. Dziecięca wyobraźnia nie zna bowiem granic i czasem klocki, laleczki czy piłka wystarczą do tego, by świetna zabawa trwała godzinami... Dzieciaczki mają mnóstwo pomysłów, które raz po raz wcielają w życie i które gwarantują mega zabawę!

Udostępnij

 

Katarzyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to samodzielnie wybudowana baza (chociażby taka z krzeseł i kocy- jak z mojego dzieciństwa). Jest to miejsce magiczne, po przekroczeniu którego dziecko staje się kimś ze swojej wyobraźni: wróżką, strażakiem czy też żołnierzem. :)

Udostępnij

 

Karolina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój dziecka wypełniony zabawkami z Hurtowni Zabawek Awz.

Udostępnij

 

Agata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to takie gdzie jest pełno śmiechu i radości,gdzie my dzieciaki szalejemy do póki starcza nam sił,a to dzięki Waszym grom i zabawkom,które sprawiają nam wiele przyjemności i rozwijają naszą wyobraźnie.

Udostępnij

 

Mirosław :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to - niczym nie ograniczona wyobraźnia!!!!!

Udostępnij

 

Jakub:

Najciekawsze miejsce do zabawy to każde miejsce zakazane przez rodziców w danym momencie, np. garaż gdy tata sprząta auto, kuchnia gdy mama przygotowuje wigilię, łazienka, gdy akurat jest robiony jej remont i każdy pokój tylko nie dziecinny :)

Udostępnij

 

Agata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce to zabawy to każdy kącik w którym nie widzą Cię rodzice

Udostępnij

 

Agnieszka:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to takie gdzie mozna cos zbroić i mama tego nie widzi ;-) to jest radość :)

Udostępnij

 

KAROLINA :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to sklepy, domy.

Udostępnij

 

Krzysztofa:

Najciekawsze miejsce do zabawy to KRAINA CZARÓW, którą każde dziecko widzi, gdy zamyka swoje oczy. Wypełniona jest mnóstwem magicznych zabawek z AWZ, a każda ścianka po dotknięciu zmienia się w niekończącą się czekoladę. Można tam przejechać się na kolorowym jednorożcu, który biega po tęczy. Jest tam nawet miejsce do spania, gdzie każdy śpi na piankach truskawkowych. I nawet kiedy tam przyprowadzimy milion kolegów i koleżanek to dla wszystkich starczy miejsca - bo to przecież najciekawsze miejsce do zabawy.

Udostępnij

 

Paulina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to plac zabaw, gdzie dzieci mogą wykorzystać całą swoją energię i wyobraźnię do różnych zadań, które z nimi wykonuję. A później ciocia taka jak ja może położyć je do spania i odpocząć.

Udostępnij

 

Marta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to kuchnia przy szafce wywalając mamie mąkę cukier i to wszystko mieszając

Udostępnij

 

Dariusz:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to takie, które nie hamuje rozwoju wyobraźni, a jeszcze bardziej ją rozwija i w którym możemy być kim tylko nam się wyśniło.

Udostępnij

 

Justyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to pokój mojego synka z zabawkami kupionymi w AWZ

Udostępnij

 

Ewa:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to takie gdzie dziecko czuje się szczęśliwe radosne i zadowolone

Udostępnij

 

Tomasz:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to takie, do którego dziecko chce wracać.

Udostępnij

 

Sylwia:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to...Sala Zabaw,dziecko jest tam bezpieczne ,może korzystać z dużej ilości zabawek,zjeżdżalni oraz basenu z kolorowymi piłeczkami,nawet zimą lub też latem gdy pada deszcz.

Udostępnij

 

Mariola:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to sklep AWZ, z którym zrealizujesz marzenia swojego dziecka.

Udostępnij

 

Grzegorz:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Sklep z zabawkami AWZ

Udostępnij

 

AlicjA:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Sklep Awz , dlatego iż nawet wybieranie i zakup zabawek w tym sklepie sprawia wiele radości. Duży asortyment miła obsługa i ogromny wybór zabawek . Raj dał dziecka

Udostępnij

 

Katarzyna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To gdzie dziecko czuje się bezpieczne i szczęśliwe

Udostępnij

 

Artur:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawszym miejscem do zabawy jest łóźko piętrowe obudowane kocami, przed którym jest sterta poduszek i kołder które służa jako zjeżdzalnia, . Wtedy zabawa jest na całego

Udostępnij

 

Beata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Szczytniki

Udostępnij

 

Karolina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to tak naprawdę jest wszędzie bo nie liczy się miejsce tylko towarzystwo i rodzinna. Najlepiej bawimy się wszyscy razem. A zabawki i miejsce to tylko dodatek który urozmaica nam zabawę. W każdym miejscu można robić różne fajne rzeczy razem liczy się kreatywność i dobra zabawa. :)

Udostępnij

 

Anna:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to nieograniczona, nigdy się nie kończąca, zawsze pełna śmiechu, koloru i wesołej, beztroskiej zabawy kraina wyobraźni mojego synka.

Udostępnij

 

Monika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój moich dwóch synów wypełniony cały zabawkami a najbardziej Playmobil i Fisher Prince zakupionymi w hurtowni Awz

Udostępnij

 

Marta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to sklep z zabawkami AWZ oraz dom pełen przeróżnych zabawek od AWZ hurtowni zabawek.

Udostępnij

 

Marlena :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Podworko przed naszym domem gdzie czujemy sie bezpieczmi a zarazem mamy wspaniala zabawe zawsze mamy co robic nigdy sie nie nudzimy nawet rodzice sie dolaczaja

Udostępnij

 

Angelika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Przedszkole

Udostępnij

 

Ewelina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to To pokoj mojego syna w ktorym jest pelno zabawek

Udostępnij

 

Ewa :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Łóżko rodziców- można na nim skakać, robić fikołki i mieści się mnóstwo zabawek

Udostępnij

 

Daria:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to mieszkanie mojego dziadka! Z nim zawsze jest jak w bajce!

Udostępnij

 

Aneta:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Miejsce pełne roześmianych buzi dzici. Tam napewno jest dobra zabawa. Zawsze kręcimy się koło takich imprez i dołączamy do zabawy. Nigdy nie wróciliśmy smutni z takiej wyprawy.

Udostępnij

 

Emil:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Namiot z koca i krzeseł. Zmieści się w nim naprawdę dużo zabawek i słodkich przekąsek

Udostępnij

 

Aleksandra:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to mój pokój- mam w nim mnóstwo zabawek, którymi bawię się z rodzicami

Udostępnij

 

Milena :

Najciekawsze miejsce do zabawy to To podłoga i dużo zabawek

Udostępnij

 

Ewelina:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to podłoga w pokoju córki, gdzie można bawić się wszystkimi zabawkami dookoła.

Udostępnij

 

Sylwia:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabowy to przytulny kącik i fajne zabawki.

Udostępnij

 

Justyna :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to baza zbudowana wspólnie z tatą z krzeseł poduszek i kocy

Udostępnij

 

Aldona:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Miejsce w którym jest rodzina i miłość. Jeżeli do tego dołożyć kilku wesołych przyjaciół trochę gier planszowych zabawek i każde miejsce nawet najnudniejsze może zamienić się w super wesołe i fantazyjne miejsce

Udostępnij

 

Jakub:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to domek na drzewie, cisza, spokój ....

Udostępnij

 

Paulina :

Najciekawsze miejsce do zabawy to Sala zabaw dla dzieci

Udostępnij

 

Małgorzata:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Najciekawsze miejsce do zabawy to: podwórko pod niebieską chmurką, ze słońcem, trawą czy wodą, gdzie dzieci beztrosko swawolą. Tu kamyk, patyk czy piórko ciekawi a za bieganie nikogo się nie gani. Tu mama nie krzyczy: "Zrób porządek!" kiedy kolejnej zabawy początek. Jednak gdy zimno lub deszcz leje najlepsza zabawa tam, gdzie przyjaciele. Bo nie o miejsce tu przecież chodzi, jak to stara prawda dowodzi... Nie ważne "GDZIE" a "CZYM" lub "Z KIM", wiedzie w tej kwestii prawdziwy prym! A jeśli nie wiecie "CZYM", AWZ Wam podpowie w tym!

Udostępnij

 

Ewa:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój mojego wnuczka

Udostępnij

 

Monika:

Najciekawsze miejsce do zabawy to Pokój koleżanki lub kolegi ☺

Udostępnij